Ako si vytvoriť krabicu na mieru do 2 minút?

Snažili ste sa na internete nájsť niekoho, kto vám vyrobí krabice na mieru s potlačou a to dokonca už 10-tich kusov? Nepodarilo sa vám to? Nevadí. My vám ochotne pomôžeme. Prinášame vám značku Reklamné Krabice. Sme slovenská firma s bohatými skúsenosťami na trhu v oblasti výroby krabíc. Vyrábame krabice na mieru z rôznych materiálov a s ekologickou potlačou. Výroba vašich krabíc nikdy nebola jednoduchšia. Cenovú ponuku si u nás vytvoríte do 2 minút z pohodlia vášho domova, či kancelárie. Nemusíte nikam chodiť a ani nikomu volať. Na našom webe www.reklamnekrabice.sk vám ponúkame náš RAZ-DVA konfigurátor. Poďme si ukázať, aký rýchly a jednoduchý celý proces je. Dokonalá krabička pre vašu značku a produkt je už na ceste 🙂 

Vyrábame krabice s potlačou na mieru na čokoľvek: Reklamné krabice, darčekové krabice, krabice na koláče, krabice na víno, krabice na pizzu, krabice na kozmetiku, krabice na alkohol, krabice na šperky, firemné darčekové krabice… S Reklamnými krabicami na mieru nepoznáš limity.

1. Vyber si typ krabice. Na výber máš rôzne typy krabíc na mieru. Klasické krabice, zaklapávacie krabice, zasúvacie krabice, dvojdielne krabice s vekom, krabice na fľašu, či rôzne iné typy krabíc.

2. Vyber si potlač. Realizujeme potlač krabíc na mieru, potlač krabíc s vlastným logom, potlač krabíc grafikou. Vybrať si môžeš aj krabicu bez potlače.

3. Zvoľ si materiál, z ktorého bude tvoja krabica vytvorená: na výber máš biely, alebo farebný papier, 3-vrstvová vlnitá lepenka, 5-vrstvová vlnitá lepenka, či pre náročných, kašírovaná knihárenská lepenka.

4. Môžeš si vybrať z preddefinovaných rozmerov, alebo si zadaj vlastné rozmery krabice na mieru, presne tak, ako ti to vyhovuje.

5. Zadaj počet kusov. Vyrábame krabice na mieru s potlačou už od 10 kusov.

6. Hotovo. Čaká ťa predbežná cenová ponuka na mieru, kde vidíš aký typ krabice si si zvolil, potlač krabíc, rozmery krabice na mieru, či počet kusov krabíc.

    Taká jednoduchá je práca s našim RAZ-DVA konfigurátorom.

Ak si myslíš, že tvoja požiadavka je tak špecifická a špeciálna, že ju náš „takmer dokonalý” konfigurátor nezvládne, kontaktuj nás priamo na telefónnom čísle: +421 905 307 022, alebo na emaile info@reklamnekrabice.sk

Budeme sa ti s radosťou venovať 🙂

Tím Reklamné krabice